Polityka Prywatności

30th Marzec, 2009 - Posted by admin -

Ochrona prywatności stała się jednym z kluczowych zagadnień w rozwoju Internet. Blog nie stanowi serwisu internetowego, który umożliwiałby rejestrację jego Użytkowników. Ceniąc sobie prywatność swoich Gości, pragniemy jednak w sposób odpowiedzialny obchodzić się z informacjami oraz danymi, którymi dysponujemy i ustanawiamy poniżej zaprezentowany dokument t.j. Politykę Prywatności.

Oświadczamy, iż nie gromadzimy danych osobowych, poza tymi które są nam niezbędne w udzieleniu Gościom bloga odpowiedzi na zadane pytanie. Nie udostępniamy danych osobom trzecim. Kontaktując się z nami Gość bloga podaje jedynie swoje Imię i adres E-Mail. Z kolei komentując nasze posty Gość bloga podaje swój Nick i adres E-mail. Adres E-mail nie jest widoczny na stronie bloga. Twórcy bloga zastrzegają sobie prawo moderacji komentarzy, które publikowane są na stronie bloga po ich uprzedniej weryfikacji.

W przypadku szerszego udostępnienia swoich danych Gość przekazuje wówczas swoje dane na zasadzie dobrowolności. W przypadku nawiązania przez Gościa bloga współpracy z Kancelarią Prawną Renata Urowska i Wspólnicy sp. k. dane osobowe Gościa przetwarzane są przez Kancelarię Prawną Renata Urowska i Wspólnicy sp. k. W przypadku przetwarzania danych osobowych zachowane są wszelkie warunki bezpieczeństwa przewidziane ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833 ze zm.).

Ponadto, korzystając z serwisu Google Analytics gromadzimy ogólne dane dotyczące liczby odwiedzających blog kompendiumprawne.eu, co pomaga nam ulepszać wygląd i treść bloga.

Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy na blogu linki umożliwiające bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.

Twórcy bloga zastrzegają sobie możliwość zmiany niniejszej Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na tej stronie.

Korzystając z bloga kompendiumprawne.pl Gość wyraża zgodę na powyższe zasady.