Warsztaty dla studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pt. “Wprowadzenie do prawa nowych technologii”

6th Listopad, 2009 - Posted by admin -

Wobec dużego zainteresowania poprzednimi warsztatami, które miały miejsce w dniu 29 kwietnia 2009 r., Panowie Krzysztof Jarosiński i Marcin Błaszyk poprowadzili wczoraj w imieniu Kancelarii Prawnej Renata Urowska i Wspólnicy Sp. k.  warsztaty „Wprowadzenie do prawa nowych technologii” dla studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Panowie Krzysztof Jarosiński i Marcin Błaszyk prowadzą blog na temat prawa nowoczesnych technologii dostępny pod adresem http://blaszyk-jarosinski.pl/. Warsztaty zostały zorganizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań.

Ta edycja warsztatów miała na celu wprowadzić studentów w świat pojęć o zasadniczym znaczeniu dla prawa nowych technologii i dać asumpt do kolejnych już bardziej skupionych na praktycznych aspektach tego prawa warsztatów. Sporą część warsztatów zajęła także dyskusja na temat bieżących kwestii, związanych z prawem serwisów internetowych oraz dotyczących odpowiedzialności ich administratorów.

No Comments

No Comments

Leave a reply

Name *

Mail *

Website